czytaj dalej

Newsy » Aktualności

15-10-2011

Michniewicz: możemy krytykować prezydenta i premiera, ale nie sędziego.

:Czesław Michniewicz
 
- Żyjemy w takim kraju, że można krytykować prezydenta, można krytykować premiera, a nie można skrytykować po meczu sędziego. Żałuję, że nie mogę w szczegółach odnieść się na konferencji prasowej do tej decyzji, nie chcę ulegać emocjom. Powiem tylko, że faul na naszym bramkarzu był ewidentny, został wepchnięty do bramki, a to był kluczowy moment meczu - powiedział Czesław Michniewicz, odnosząc się do wyrównującego gola dla Wisły.

 - Chcę podziękować moim zawodnikom za zaangażowanie. Mieliśmy na dziś bardzo dobry plan, grający zamiast Tomka Frankowskiego Janek Pawłowski strzelił bramkę. Strategia poskutkowała, ale jednego elementu nie przewidzieliśmy - dodał, wbijając "między wierszami" kolejną "szpilkę" w prowadzącego zawody Adama Lyczmańskiego.

W pierwszej połowie arbiter z Bydgoszczy nie podyktował dla Jagiellonii rzutu karnego po faulu Gordana Bunozy na Tomaszu Kupiszu. Co ciekawe, nawet Robert Maaskant, trener Wisły, ocenił tę sytuację na niekorzyść sędziego. - Mieliśmy wiele szczęścia, że Jagiellonii nie przyznano karnego - stwierdził Holender.

 

« powrót

 

Cytat Tygodnia

‘’Porażka jest gorsza od śmierci bo trzeba się po niej obudzić"

Czeslaw Michniewicz on Facebook
Galeria