czytaj dalej

Newsy » W mediach

26-10-2013

Stanowski: I kto tu blefuje?

Legia to już europejski klub, choć jeszcze bez europejskich wyników - twierdzi Krzysztof Stanowski w swoim cotygodniowym felietonie dla "Przeglądu Sportowego"

czytaj dalej »

25-10-2013

Węgrzyn: To jedna z najbardziej absurdalnych decyzji tego sezonu

Kazimierz Węgrzyn komentuje rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy. Podkreśla dobrą postawę Zawiszy w meczu z Wisłą i słabą Piasta w spotkaniu z Legią. Ma też kandydaturę na najbardziej absurdalną decyzję w tym sezonie.

czytaj dalej »

23-10-2013

Odchodzi Mourinho, przychodzi Rambo

Odchodzi Mourinho, przychodzi Rambo. Ktoś niezorientowany mógłby pomyśleć, że w Bielsku-Białej powiało wielkim światem. No bo nie dość, że takie figury, to jeszcze ta wspólna konferencja prasowa - legendarni panowie mają spotkać się dzisiaj w blasku fleszy.

czytaj dalej »

22-10-2013

Czesław Michniewicz: Po strzale Vladimira Boljevicia wszystko się posypało

Czesław Michniewicz: Po strzale Vladimira Boljevicia wszystko się posypało

czytaj dalej »

19-10-2013

Michniewicz siedzi na minie

Podbeskidzie nie jest tak dobre, jak wiosną, więc trener Czesław Michniewicz siedzi na minie, która w każdej chwili może wybuchnąć. Na porażkę z Cracovią pozwolić sobie nie może.

czytaj dalej »

17-10-2013

Podbeskidzie mocno osłabione przed Cracovią. "Rywal nie ma takich problemów"

Podbeskidzie Bielsko-Biała przystąpi osłabione do niedzielnego wyjazdowego meczu z Cracovią. Trener "Górali" Czesław Michniewicz nie będzie mógł skorzystać m.in. z Macieja Iwańskiego i Fabiana Paweli.

czytaj dalej »

11-10-2013

Czesław Michniewicz: Telichowski w ataku to nie fanaberia

- Cie­szę się bar­dzo że za­gra­li­śmy z do­brym ze­spo­łem ale mar­twi fakt, że stra­ci­li­śmy aż czte­ry bram­ki. Strze­li­li­śmy też czte­ry, ale mo­gli­śmy strze­lić dużo wię­cej bo sy­tu­acji nie bra­ko­wa­ło - stwier­dził w roz­mo­wie z ofi­cjal­ną stro­ną in­ter­ne­to­wą Pod­be­ski­dzia, tre­ner bielsz­czan, Cze­sław Mich­nie­wicz. Gó­ra­le w spa­rin­go­wym spo­tka­niu zre­mi­so­wa­li z AS Tren­czyn 4:4.

czytaj dalej »

06-10-2013

Michniewicz między Bolkiem i Lolkiem

Trener Czesław Michniewicz, przed meczem z Lechem, spotkał się z prezesem Wojciechem Boreckim, ale tematu dymisji szkoleniowca w przypadku niepowodzenia z lechitami nie było.

czytaj dalej »

09-09-2013

Czesław Michniewicz w rozmowie ze 'Sportem'

W sześciu dotychczasowych meczach bielszczanie wywalczyli sześć punktów, w tym trzy za pierwsze zwycięstwo (nad Koroną Kielce), na które czekali bardzo długo. W efekcie znaleźli się poza strefą spadkową. Doskonale wszyscy pamiętamy, że na przestrzeni ostatniego roku było o to niezwykle trudno, bo niemal od samego początku poprzedniego sezonu bielszczanie znajdowali się pod kreską. Bieżące rozgrywki również, z wielu powodów, nie zaczęły się najlepiej...

czytaj dalej »

02-09-2013

Podbeskidzie pokonało Koronę po samobójczym golu!

Piłkarze Podbeskidzia wygrali dzięki samobójowi Piotra Malarczyka. To był najlepszy mecz bielszczan od lutego, kiedy rozgromili Jagiellonię 4:0.

czytaj dalej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

 

Cytat Tygodnia

‘’Porażka jest gorsza od śmierci bo trzeba się po niej obudzić"

Czeslaw Michniewicz on Facebook
Galeria