czytaj dalej

Blog

04-10-2013

Czesław Michniewicz nie ma ultimatum

Pod­be­ski­dzie jest nie­mal­że na dnie ta­be­li. Pre­zes Woj­ciech Bo­rec­ki spo­tkał się z tre­ne­rem Cze­sła­wem Mich­nie­wi­czem, jed­nak ul­ti­ma­tum mu nie po­sta­wił.

czytaj dalej »

21-08-2013

Michniewicz: Milion dla Kuciaka

Jeśli Legia awansuje, to milion euro netto należy się Kuciakowi za obrony w spotkaniach z Molde i w dzisiejszym meczu - mówi "PS" - Czesław Michniewicz, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała.

czytaj dalej »

05-06-2013

Był moment zwątpienia - rozmowa z Czesławem Michniewiczem, trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała

Trener piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała Czesław Michniewicz przyznał, że był krótki moment, kiedy zaczął wątpić w utrzymanie drużyny w ekstraklasie.

czytaj dalej »

01-11-2012

9. kolejka Ekstraklasy okiem Czesława Michniewicza

Warto było poczekać z 9. odcinkiem naszego cyklu "Ekstraklasa okiem Czesława Michniewicza". Tym razem nasz ekspert dosadnie podsumował sytuację krytykowanego zewsząd Rafała Murawskiego, odniósł się do blamażu GKS-u Bełchatów w meczu z Polonią i skomentował dziwną sytuację z Edgarem Canim, a także zwrócił się z apelem do trenera Jagiellonii, Tomasza Hajty. Naprawdę jest co poczytać - POLECAMY!

czytaj dalej »

23-10-2012

8. kolejka Ekstraklasy okiem Czesława Michniewicza

Zapraszamy do kolejnego odcinka naszego cyklu "Ekstraklasa okiem Czesława Michniewicza". Tym razem przeczytacie m.in. o zwolnieniu trenera Kasperczyka, świetnej grze Arkadiusza Kwieka, problemach w ofensywie Zagłębia i wpływie na Śląsk Sebastianie Mili. POLECAMY!

czytaj dalej »

09-10-2012

7. kolejka Ekstraklasy okiem Czesława Michniewicza

O Arkadiuszu Piechu, Jakubie Koseckim, braku autorytetów w osobie trenera w Wiśle i wielu wielu innych interesujących wydarzeniach w 7. ligowej kolejce, specjalnie dla Ekstraklasa.net, Czesław Michniewicz.

czytaj dalej »

02-10-2012

6. kolejka Ekstraklasy okiem Czesława Michniewicza

O betonowej defensywie Ruchu Chorzów, niezawodnym Saganowskim, odrodzeniu Nakoulmy, dymisji Probierza i i wielu wielu innych interesujących wydarzeniach w 6. ligowej kolejce, specjalnie dla Ekstraklasa.net, Czesław Michniewicz.

czytaj dalej »

26-09-2012

5. kolejka Ekstraklasy okiem Czesława Michniewicza

O pierwszej w lidze bramce Mariusza Stępińskiego, odwadze Adama Nawałki, problemach Jagiellonii, powrocie Sebastiana Mili i wielu wielu innych interesujących sytuacjach po 5. ligowej kolejce, specjalnie dla Ekstraklasa.net, Czesław Michniewicz.

czytaj dalej »

17-09-2012

4. kolejka Ekstraklasy okiem Czesława Michniewicza

Po 2-tygodniowej przerwie wróciliśmy na boiska T-mobile Ekstraklasy. W 4. kolejce spotkań byliśmy świadkami przede wszystkim katastrofalnych błędów arbitrów Lyczmańskiego i Małka oraz bramkarskich wpadek Łukasza Skorupskiego w spotkaniu Górnika z Legią. Tradycyjnie dla serwisu Ekstraklasa.net analizę tej serii spotkań przeprowadził trener Czesław Michniewicz. ZAPRASZAMY!

czytaj dalej »

04-09-2012

3. kolejka Ekstraklasy okiem Czesława Michniewicza

Za nami 3. kolejka T-mobile Ekstraklasy, więc czas na kolejny odcinek cyklu "Ekstraklasa okiem Czesława Michniewicza". Tym razem poruszony zostaje temat m.in. Arkadiusza Piecha, problemów krakowskiej Wisły i 20-letniego błyskotliwego Paragwajczyka z Legii, Jorge Salinasa. GORĄCO POLECAMY!

czytaj dalej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

 

Cytat Tygodnia

‘’Porażka jest gorsza od śmierci bo trzeba się po niej obudzić"

Czeslaw Michniewicz on Facebook
Galeria